Види закупівлі в сиcтемі ProZorro та річному плані

26.06.2020 11:26
0
Поділитися на facebook
Поділитись
appointment-booking-with-smartphone-woman_23-2148559138

 У електронній системі ProZorro закупівлі можуть здійснюватись шляхом застосування одних із таких процедур закупівлі :

 • відкриті торги – одна із процедури, яка використовується найчастіше при проведенні закупівлі. Відбувається у декілька етапів:
 1. Оголошення закупівлі або початок прийому пропозицій.
 2. Завершення прийому пропозицій Учасниками.
 3. Аукціон.
 4. Визначення переможця згідно поданих пропозицій.
 5. Виконання та підписання договору.
 • конкурентний діалог – використовується тоді, коли Ви не можете визначити умови закупівлі і для прийняття рішень необхідні переговори, або ж тоді, коли предметом закупівлі є послуги, які потребують переговорів.
 • переговорна процедура закупівліця процедура може застосовуватись, як виняток відповідно до ст.13 Закону та є неконкурентною процедурою. 

    

  Також, якщо Ви проводите закупівлю на допорогові суми, то маєте проводити процедуру спрощеної закупівлі, згідно нової редакції Закону “Про публічні закупівлі”. Ще одним із варіантів є закупівля в такій системі як ProZorro Market, яке не є процедурою закупівлі згідно Закону. 

      Ми повинні пам’ятати, що згідно нової редакції Закону “Про публічні закупівлі”, яка вступила в дію 19 квітня, немає поняття додатку до річного плану. Згідно цього, Замовники всі свої закупівлі повинні відображати у річному плані.

 Тепер для того, щоб відобразити план закупівлі потрібно обирати вид закупівлі із зазначеного переліку :

 • процедура ( сюди входять усі процедури закупівлі, про які ми писали вище);
 • рамкова угода;
 • спрощена закупівля;
 • закупівлі без використання електронної системи ProZorro;
 • централізована закупівельна організація.

  Перед тим, як Ви створюєте річний план, повинні враховувати вид закупівлі. Тобто, якщо Ви купуєте через звітування або через систему ProZorro Market, то в плані закупівлі Ви повинні обрати варіант “Закупівля без використання електронної системи закупівлі”, так само як і для створення самого звіту.

 При друкованій формі звіту Ви можете його роздрукувати. У електронній системі ProZorro звіт має назву таку, як і у Законі, а саме “Звіт про договір про закупівлю укладений без використання електронної системи закупівлі”.

 

 При написанні статті використані матеріали infobox.prozorro.org


Поділитися на facebook
ПОДІЛИТИСЬ
0

КОМЕНТАРІ

Підписка на розсилку