Щодо продовження терміну підписання договору по скороченій переговорній процедурі. Кейс

29.03.2021 11:59
0
Поділитися на facebook
Поділитись
Дизайн без названия (13)

   Сьогодні ми розглянемо актуальний кейс про можливість продовжити термін підписання договору по скороченій переговорній процедурі. 

   У нашому випадку, представники Великоберезовицької сільської ради звернулись до Мінекономрозвитку із запитом: 

   «Чи можна продовжити термін підписання договору по скороченій переговорній процедурі у зв’язку з тим, що постачальник останньої надії ДПЗД «Укрінтеренерго» не надіслав договір на підписання»?

   Зверніть увагу на відповідь Мінекономрозвитку на даний запит: 

   Згідно 7-ї частини статті 40 Закону, замовник має право укласти договір про закупівлю за результатами застосування переговорної процедури закупівлі у строк не раніше ніж через 10 днів (п’ять днів — у разі застосування переговорної процедури закупівлі з підстав, визначених пунктом 3 частини другої цієї статті, а також у разі закупівлі нафти, нафтопродуктів сирих, електричної енергії, послуг з її передачі та розподілу, централізованого постачання теплової енергії, централізованого постачання гарячої води, послуг з централізованого опалення, телекомунікаційних послуг, зокрема з трансляції радіо- та телесигналів, послуг з централізованого водопостачання та /або водовідведення та послуг з перевезення залізничним транспортом загального користування) з дня оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю.

   Крім того,  пунктом 5 частини 8 статті 40 Закону передбачено, що переговорна процедура закупівлі відміняється замовником у разі, непідписання договору про закупівлю у строк 35 днів (20 днів — у разі застосування переговорної процедури закупівлі з підстав, визначених пунктом 3 частини другої цієї статті, а також у разі закупівлі нафти, нафтопродуктів сирих, електричної енергії, послуг з її передачі та розподілу, централізованого постачання теплової енергії, централізованого постачання гарячої води, послуг з централізованого опалення, телекомунікаційних послуг, у тому числі з трансляції радіо- та телесигналів, послуг з централізованого водопостачання та /або водовідведення та послуг з перевезення залізничним транспортом загального користування) з дня оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю.

   Таким чином, Законом не передбачена можливість продовження строку укладання договору про закупівлю з учасником переговорної процедури.

 

   При написанні статті використані матеріали infobox.prozorro.org

Поділитися на facebook
ПОДІЛИТИСЬ
0

КОМЕНТАРІ

Підписка на розсилку