Шаблони договорів при закупівлі харчування від Мінекономіки

20.08.2021 12:28
0
Поділитися на facebook
Поділитись
nn (16)

   У цій невеликій статті ми публікуємо зразки договорів на закупівлю послуг харчування та продуктів харчування для закладів освіти, які підготувало Міністерство економіки України, а також лист з його рекомендаціями. Ви можете користуватися цими шаблонами під час формування проектів договорів для здійснення закупівель. Мінекономіки підготувало ці шаблони, щоб замовникам було простіше орієнтуватися у документації та економити свій час.  

   Лист Мінекономіки № 3304-04/39136-06 Щодо договорів про закупівлю у сфері організації харчування у закладах освіти

   Міністерство економіки України з метою надання рекомендацій щодо укладання та виконання договорів про закупівлю товарів і послуг у сфері організації харчування у закладах освіти підготувало зразки договорів, які замовники можуть використовувати під час підготовки проєктів договорів для здійснення закупівель. 

   Правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави, територіальних громад та об’єднаних територіальних громад визначає Закон України “Про публічні закупівлі” (далі – Закон).

   У разі проведення тендеру, відповідно до пункту 8 частини другої статті 22 Закону, у тендерній документації мають зазначатися відомості щодо проєкту договору про закупівлю з обов’язковим зазначенням порядку змін його умов.

   У разі проведення спрощеної закупівлі, виходячи з вимог статті 10 Закону, проєкт договору про закупівлю має оприлюднюватися замовником разом з оголошення про її проведення. 

   Для забезпечення вчасної поставки якісної продукції та послуг замовнику під час складання проєкту договору доцільно передбачати вимоги щодо якості товарів або послуг та заходи, які мають вживатися у разі неналежного виконання зобов’язань за договором.   

   З метою надання допомоги замовникам Мінекономіки проаналізовано наявні в електронній системі закупівель договори та підготовлено зразки, які можуть бути використані замовниками під час підготовки проєктів договорів про закупівлю. 

   Так, наприклад, додаток 1 містить зразок договору для закупівлі послуги їдалень, додаток 2 – для продуктів харчування.   

   Звертаємо увагу, що на офіційному сайті Міністерства у розділі “Діяльність” рубрики “Публічні закупівлі” у підрубриках “Консультації” (“Узагальнені відповіді”) і “Аналітика та методологія” розміщено лист Мінекономіки від 24.11.2020 № 3304-04/69987-06 “Щодо укладення, виконання, змін та розірвання договору про закупівлю” та методичні рекомендації щодо методології особливостей здійснення закупівель у сфері організації харчування в закладах освіти доступні, затверджені наказом Мінекономіки від 30.10.2020 № 2208 . 

   Одночасно повідомляємо, що листи Міністерства не встановлюють норми права, носять виключно рекомендаційний та інформативний характер.
   Додатки: на 20 арк.

   

   Шаблони договорів на закупівлю харчування:

   Проект договору на закупівлю послуг харчування

   Проект договору на закупівлю продуктів харчування

 

   Директор департаменту сфери публічних закупівель Міністерства економіки України

   Лілія ЛАХТІОНОВА


Поділитися на facebook
ПОДІЛИТИСЬ
0

КОМЕНТАРІ

Підписка на розсилку