Приклади документації спрощених закупівель на продукти харчування

16.09.2021 10:09
0
Поділитися на facebook
Поділитись
Дизайн без названия (23)

   Спрощена закупівля — це придбання замовником товарів, робіт і послуг, вартість яких дорівнює або перевищує 50 тис. грн та є меншою за вартість, що встановлена у п. 1,2 ч. 1 ст. 3 Закону “Про публічні закупівлі”.

   Публікація оголошення про проведення спрощеної закупівлі та проект договору про закупівлю – це всі документи, які замовник зобов’язаний публікувати в системі згідно з Законом. Часто буває так, що Замовники вимагають купу документів і тим самим  ускладнюють документацію спрощеної закупівлі.  Звісно, це відлякує потенційних учасників, адже на закупівлю в 50 тис. грн ніхто не хоче ускладнювати собі процедуру розгляду пропозицій.  

   У цій статті зібрані декілька прикладів документацій під час проведення спрощених закупівель продуктів харчування. Ви можете частково використовувати ці приклади, брати з них корисну для себе інформацію та просто ознайомитися з ними.

 Документація спрощеної закупівлі на борошно

   ПАТ “Укргідроенерго” в своїй документації вимагали у постачальника  лише Пропозицію, технічні вимоги до товару та договір. Дана закупівля проводиться за посиланням.

   Чи вимагати додаткові документи при спрощеній закупівлі, залишається на розсуд Замовника. В даному випадку він вирішив, що додаткових підтверджень від Учасників йому не потрібно, але чітко зазначив технічні вимоги до предмета закупівлі. 

   Завантажити документацію для спрощеної закупівлі на закупівлю продуктів харчування (борошна)

 Приклад документації для спрощеної закупівлі на продукти харчування.

 Варіант 2

   Ще одним прикладом документації на закупівлю борошна є документація Відокремленого структурного підрозділу «Олімпійський фаховий коледж імені Івана Піддубного Національного університету фізичного виховання і спорту України».

   У цьому прикладі набір документів більший, як і вимоги до товару. При цьому в самій закупівлі було 4 постачальники, які брали участь в аукціоні, тож ця документація явно не була для учасників перешкодою для участі в закупівлі. 

   Завантажити документацію для спрощеної закупівлі на закупівлю продуктів харчування (борошна). Варіант 2 

Приклад документації спрощеної закупівлі на овочі

   А це приклад документації спрощених торгів на закупівлю овочів, а саме – капусти свіжої та буряка свіжого із закупівлі відділу освіти Переяславської міської ради

   В самій закупівлі є технічне завдання, проект договору та вимоги до пропозиції.

   Завантажити документацію спрощеної закупівлі на закупівлю овочів

Універсальна документація спрощених торгів

   З універсальною документацією, куди можна додати технічне завдання та використовувати її за основу можна ознайомитись за посиланням. 

На що звернути увагу при створенні спрощеної закупівлі

   При створенні документації для спрощеної закупівлі: 

  • Обов’язково прикріпіть проект договору до оголошення. Це вимога Закону.
  • Не використовуйте велику кількість документів. Одна з найбільших проблем спрощених закупівель – це використання в спрощеній тендерної документації з відкритих торгів. 
  • Прописуйте технічні вимоги до товару, адже купити хороший товар складно без хороших технічних вимог. 
  • Можете зазначити вимоги до пропозиції. Наприклад, документи, що підтверджують якість товару, досвід виконання аналогічних договорів тощо. 
  • Пропишіть вимоги щодо підписання пропозиції. Не забувайте про вимоги щодо обов’язковості підписання своєї пропозиції Постачальниками електронним підписом. 
  • Не забудьте про документи при підписанні договору. Відповідно до частини 1 статті 41 Закону, Переможець процедури закупівлі/спрощеної закупівлі під час укладення договору про закупівлю повинен надати:

1) відповідну інформацію про право підписання договору про закупівлю;

2) копію ліцензії або документа дозвільного характеру (у разі їх наявності) на провадження певного виду господарської діяльності, якщо отримання дозволу або ліцензії на провадження такого виду діяльності передбачено законом та у разі якщо про це було зазначено у тендерній документації/оголошенні про проведення спрощеної закупівлі чи вимагалося замовником під час переговорів у разі застосування переговорної процедури закупівлі.

   Не забувайте, що Замовник сам визначає, в якому вигляді потрібно надати йому ці документи. Не повторюйте чужих помилок. За потреби користуйтеся прикладами документацій для спрощених закупівель з цієї статті.  

   Джерело


Поділитися на facebook
ПОДІЛИТИСЬ
0

КОМЕНТАРІ

Підписка на розсилку