Закупівля без використання електронної системи

05.09.2023 09:47
0
Поділитися на facebook
Поділитись
Рисунок1

Відповідно до пункту 11  Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022р. №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» –  для здійснення закупівель товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких є меншою, ніж 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких є меншою, ніж 200 тис. гривень, робіт, вартість яких є меншою, ніж 1,5 млн. гривень, замовники можуть використовувати електронну систему закупівель відповідно до умов, визначених адміністратором електронної системи закупівель, у тому числі електронний каталог для закупівлі товарів. У разі здійснення таких закупівель без використання електронної системи закупівель замовник обов’язково дотримується принципів здійснення публічних закупівель, визначених Законом, вносить інформацію про таку закупівлю до річного плану та оприлюднює відповідно до пункту 3-8 розділу X “Прикінцеві та перехідні положення” Закону в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель.

На період дії правового режиму воєнного стану в Україні в разі здійснення замовником закупівлі без використання електронної системи закупівель, за умови що вартість закупівлі дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень, замовник оприлюднює в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, не пізніше ніж через 10 робочих днів з дня укладення такого договору. Замовники можуть не публікувати інформацію про своє місцезнаходження та/або місцезнаходження постачальників (виконавців робіт та надавачів послуг), та/або місце поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг, якщо поширення такої інформації несе ризики для безпеки замовника та/або постачальників (виконавців робіт та надавачів послуг).

Після публікації плану натисніть Оголосити цю закупівлю:

При цьому відкривається форма Основні параметри закупівлі, де вже зафіксована інформація з плану:

Поля, які обведені червоною рамкою – обов’язкові для заповнення, всі інші – на Ваш розсуд.

Звертаємо Вашу увагу!  У разі заповнення поля Ціна за одиницю товару (не обов’язково) – видаляти ціну за одиницю в контракті – заборонено:

Розділ Тендерна документація не обов’язковий для заповнення.

Далі натисніть ОПУБЛІКУВАТИ:

Статус закупівлі змінюється на Закупівля оголошена:

В кінці сторінки натисніть на кнопку Інформація про учасника:

Натисніть ОК та заповніть форму Визначення переможця:

Заповніть інформацію щодо контактної особи.

Звертаємо Вашу увагу! Поле ПІБ особи не повинно містити будь яких символів (кома, крапка тощо):

Заповніть поле Пропозиція переможця та натисніть Зберегти:

Після оновлення сторінки з’являється форма Укладені договори:

Натисніть кнопку Додати контракт та  заповніть дані щодо договору. За необхідності завантажте договір за таким алгоритмом:

Заповніть всі поля, корегуючи, при необхідності, ціну договору без ПДВ та дати.

Звертаємо Вашу увагу!  У разі заповнення поля Ціна за одиницю товару (не обов’язково) у розділі Специфікація – видаляти ціну за одиницю в контракті – заборонено:

Останній крок публікації – накладання КЕП. Оновіть сторінку та натисніть Додати контракт:

Закупівля без використання електронної системи набуває статус – ЗАВЕРШЕНА:


Поділитися на facebook
ПОДІЛИТИСЬ
0

КОМЕНТАРІ

Підписка на розсилку