Оголошення Рамкової Угоди відповідно до змін до постанови КМУ № 1275

13.03.2024 16:44
0
Поділитися на facebook
Поділитись
Рисунок1

Відповідно до змін до Постанови №1275 в системі Прозорро розроблено відкриту рамкову угоду, яка передбачає те, що строк кваліфікації до рамкової угоди може тривати протягом всього строку дії рамкової угоди, крім останніх 30 днів.

Закупівля товарів і послуг для гарантованого забезпечення потреб безпеки і оборони, вартість яких дорівнює або перевищує 200 тис. гривень, робіт оборонного призначення та робіт для гарантованого забезпечення потреб безпеки і оборони у разі, коли їх вартість дорівнює або перевищує 1,5 млн. гривень із застосуванням рамкової угоди може здійснюватися державними замовниками – ДП Міністерство оборони України “Агенція закупівель у сфері оборони” та Департамент забезпечення Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації (відповідно до пункту 7 Постанови №1275).

Закупівля за рамковою угодою відбувається у два етапи.

І-й етап – “Динамічна система закупівель” – відбір учасників, що використовується для формування динамічного переліку постачальників, серед яких проводяться закупівлі товарів, робіт і послуг;

ІІ-й етап – “Тендер” – проведення тендеру, що використовується в рамках динамічної системи закупівель.

Для оголошення І-го етапу зайдіть з головної сторінки у вкладку МІЙ ДЗО – КВАЛІФІКАЦІЯ ДО ВІДКРИТОЇ РАМКОВОЇ УГОДИ:

Натисніть на будь-який блок (ЗАВЕРШЕНІ, КВАЛІФІКАЦІЯ БЕЗ ЗАЯВОК, КВАЛІФІКАЦІЯ З ЗАЯВКАМИ, ОПУБЛІКОВАНІ, ЧЕРНЕТКИ), наприклад ОПУБЛІКОВАНІ:

Натисніть НОВА КВАЛІФІКАЦІЯ:

Оберіть Класифікатор CPV (ДК 021:2015) натиснувши ВИЗНАЧИТИ ЗА ДОВІДНИКОМ.   

Предмет закупівлі рамкової угоди визначається державним замовником за показниками від третього до восьмого знака Єдиного закупівельного словника:

Вкажіть назву оголошення в полі  Назва кваліфікації:

Разом з оголошенням про проведення кваліфікаційного відбору кандидатів до рамкової угоди опублікуйте тендерну документацію.

Обов’язково додайте необхідні документи. Натисніть Додати файл документації та оберіть Тип документу:                                                    

Вкажіть Кінцевий термін дії кваліфікації і натисніть ОПУБЛІКУВАТИ

Термін дії кваліфікації не може становити менше 30 календарних днів та перевищувати 3-х років

Звертаємо Вашу увагу! Постачальники можуть подавати заявки на участь у кваліфікаційному відборі протягом всього періоду дії рамкової угоди, але не пізніше ніж за 30 днів до завершення строку її дії.

Натисніть ПІДПИСАТИ КЕП:

та активуйте кваліфікацію:

На першому етапі користувачі системи можуть переглянути умови закупівлі та відбору учасників, хто подає пропозиції та які рішення приймає замовник по пропозиції учасника. Проте документи учасника недоступні загалу.

Учасники можуть звертатись до замовника зі зверненням щодо тендерної документації протягом 10 р. д. з дати оприлюднення відбору. Замовник  надає свої відповіді поки триває період уточнень. Звернення без відповіді не блокують хід процедури

Питання відображаються у вкладці ОБГОВОРЕННЯ:

Інформування про подані заявки від постачальників надходитиме у особистий кабінет, у розділ СПОВІЩЕННЯ:

Строк розгляду заявки для участі у кваліфікаційному відборі кандидатів до рамкової угоди не повинен перевищувати 10 робочих днів з дня розкриття такої заявки в електронній системі закупівель.

Для кваліфікації постачальника перейдіть у вкладку МІЙ ДЗОКВАЛІФІКАЦІЯ ДО ВІДКРИТОЇ РАМКОВОЇ УГОДИКВАЛІФІКАЦІЇ З ЗАЯВКАМИ:

Перейдіть на сторінку кваліфікації натиснувши на назву оголошення:

Всі подані заявки постачальників потрапляють у вкладку ЗАЯВКИ:

Натисніть ДОКУМЕНТИ ЗАЯВКИ для перегляду документів учасника. Для проведення кваліфікації постачальника – натисніть КВАЛІФІКУВАТИ ПОСТАЧАЛЬНИКА:

У вікні РІШЕННЯ ЩОДО КВАЛІФІКАЦІЇ ПОСТАЧАЛЬНИКА додайте документ (протокол) щодо рішення:

В полі Обрати рішення оберіть Підтвердити заявку постачальника або ж Відхилити заявку постачальника та натисніть ЗБЕРЕГТИ.

Державний замовник відхиляє заявку для участі у кваліфікаційному відборі кандидатів до рамкової угоди із зазначенням аргументації у разі, коли:

1) кандидат:

не відповідає кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям (критерію), установленим (установленому) тендерною документацією, та/або наявні підстави для відмови в участі у закупівлі, встановлені підпунктами 1-12 пункту 47 особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178;

зазначив у заявці для участі у кваліфікаційному відборі кандидатів до рамкової угоди недостовірну інформацію, що є суттєвою для включення кандидата до рамкової угоди, яку державним замовником виявлено під час розгляду;

є громадянином російської федерації/республіки білорусь (крім випадку, якщо він проживає на території України на законних підставах), юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства російської федерації/республіки білорусь, юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має активи, якої є російська федерація/республіка білорусь, громадянин російської федерації/республіки білорусь (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства російської федерації/республіки білорусь, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА, або пропонує в заявці для участі у кваліфікаційному відборі кандидатів до рамкової угоди товари походженням з російської федерації/республіки білорусь;

2) заявка для участі у кваліфікаційному відборі кандидатів до рамкової угоди кандидата:

не відповідає умовам технічної специфікації та іншим вимогам щодо предмета закупівлі, визначеним у тендерній документації (у разі встановлення);

не відповідає встановленим тендерною документацією вимогам до кандидата, встановленим відповідно до абзацу першого частини третьої статті 22 Закону України “Про публічні закупівлі”;

викладена іншою мовою, ніж мова, що вимагається тендерною документацією.

З’явиться повідомлення Кваліфікація в обробці. Підпишіть рішення КЕП:

Звертаємо Вашу увагу! Підпис є обов’язковим.

Переглянути статус  по кожному учаснику можна у вкладці КВАЛІФІКАЦІЯ ПОСТАЧАЛЬНИКІВ:

Якщо протягом 20 робочих днів з моменту оприлюднення оголошення в електронній системі закупівель не було подано жодної пропозиції, кваліфікаційний відбір до рамкової угоди набуває статус –  Відбір не відбувся.

Кваліфікаційний відбір до рамкової угоди відбувся – якщо подали заявки для участі не менш як три кандидати.

Якщо на момент закінчення строку подання заявок для участі у кваліфікаційному відборі кандидатів до рамкової угоди, що зазначений в оголошенні про проведення кваліфікаційного відбору кандидатів до рамкової угоди, подали заявки для участі менш як три кандидати, кваліфікаційний відбір кандидатів до рамкової угоди автоматично відміняється електронною системою закупівель.

Щоб забанити постачальника на 90 календарних днів зайдіть у  РЕЄСТР КВАЛІФІКОВАНИХ ПОСТАЧАЛЬНИКІВ та натисніть на ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОБ’ЄКТ ДІЇ:

Натисніть ЗАБЛОКУВАТИ ПОСТАЧАЛЬНИКА У РЕЄСТРІ:

Додайте необхідний документ та натисніть ЗБЕРЕГТИ:

Статус постачальника зміниться на Тимчасово заблокований:

Замовник може виключити з рамкової угоди кандидата, включеного до неї, у разі виявлення протягом строку дії рамкової угоди інформації про те, що наявні підстави для відмови в участі у закупівлі, встановлені підпунктами 1-12 пункту 47 особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178.  

Щоб виключити постачальника з рамкової угоди зайдіть у РЕЄСТР КВАЛІФІКОВАНИХ ПОСТАЧАЛЬНИКІВ та натисніть на ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОБ’ЄКТ ДІЇ.

Натисніть на ПЕРЕВЕСТИ ПОСТАЧАЛЬНИКА У РЕЄСТР НЕАКТИВНИХ:

Додайте необхідний документ та натисніть ЗБЕРЕГТИ:

Статус постачальника зміниться на Неактивний:

Для оголошення ІІ-го етапу зайдіть у ІНФОРМАЦІЯ ПРОКВАЛІФІКАЦІЮ або у РЕЄСТР КВАЛІФІКОВАНИХ ПОСТАЧАЛЬНИКІВ та натисніть СТВОРИТИ ТЕНДЕР:

У блоці ОСНОВНІ ПАРАМЕТРИ ЗАКУПІВЛІ поля:

  • Процедура закупівлі
  • Метод оцінки тендерних пропозицій учасник
  • Метод закупівлі

заповнені автоматично та є незмінними

Поля:

  • Особа відповідальна за закупівлю
  • Валюта
  • Включення ПДВ
  • Вид предмету закупівлі

в разі необхідності можна корегувати

У замовника при оголошенні ІІ-го етапу є можливість приховати своє місцезнаходження:

КОНСТРУКТОР ТЕНДЕРНОЇ ЗАКУПІВЛІ – необов’язковий для заповнення, але його варто використовувати, якщо є необхідність конкретизувати деталі проходження ІІ-го етапу рамкової угоди (валюта пропозиції, маскування даних тендеру тощо):

Заповніть СПЕЦИФІКАЦІЮ ЗАКУПІВЛІ:

У блоці Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг достатньо вказати країну реєстрації та кінцевий строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг:

Блок Умови оплати згідно з договором обов’язковий для заповнення:

Завантажте необхідні документи у Тендерна документація:

Перевірте/заповніть Кваліфікаційні критерії:

Кінцевий строк подання тендерних пропозицій повинен бути не менше 7 календарних днів:

Натисніть ОПУБЛІКУВАТИ та ПІДПИСАТИ КЕП:

Звертаємо Вашу увагу! Підпис є обов’язковим.


Поділитися на facebook
ПОДІЛИТИСЬ
0

КОМЕНТАРІ

Підписка на розсилку