180 млн грн на нові програми телеканалу “Рада”

28.01.2022 14:02
0
Поділитися на facebook
Поділитись
Дизайн без названия (11)

Майже половина річного бюджету Телеканал “Рада” дістанеться одній компанії — ТОВ “Кінокіт”. Це 180 млн грн за переговорними процедурами. Усі їх оголосили 24 січня за результатами мистецького конкурсу.

До участі у фінальному етапі творчого конкурсу на виробництва контенту для каналу «Рада» допущено дві компанії – ТОВ «Голдберрі» («Еспресо») та ТОВ «Кінокіт».

ТОВ «Кінокіт» вже перемогло у попередньому конкурсі «Ради» і отримає 9,2 мільйони гривень на виробництво циклічних інформаційних, аналітичних телевізійних програм та ток шоу.

Мистецькі конкурси оголошені на п’ять лотів, які передбачають створення ранкового, денного шоу, авторських проєктів та новин. На всі ці позиції претендують ТОВ «Голдберрі» та ТОВ «Кінокіт». Ще одна компанія, ТОВ «Регул», за словами директора каналу, недопущена до фінального етапу, оскільки подала не всі необхідні документи.

Наразі пройшов попередній відбір, наступний фінальний відбір запланований на 30 грудня. Після відбору угоди з переможцями будуть оформлені через сайт «Прозорро».

За інформацією «Детектора медіа», на виробництво контенту канал планує виділити близько 250 мільйонів гривень. Втім Вадим Перенчук зазначив, що говорити про структуру видатків передчасно, конкурси не завершені.

«Головне завдання – технічна модернізація, а далі контент. Наразі невідомо, яка це буде сума. 320 мільйонів передбачені на капітальні видатки. Якась частина коштів піде на модернізацію, решта буде використана на контент. Але наразі не відомо, це буде 250 млн грн чи 150 млн грн. До того ж ще невідомо, на який період ми укладатимемо угоди. Угоди на рік умовно передбачатимуть 200 млн грн, угоди на півроку або квартал матимуть менші витрати», – каже Перенчук.

 

Що ж можна буде подивитися на “Раді” за ці кошти у 2022?

Авторські телепрограми та спецпроєкти у першому півріччі за 6 млн грн: https://bit.ly/3KCHg5n

Ранкове шоу за майже 60 млн грн: https://bit.ly/3s71RGz

Програму “День наживо” за 48 млн грн: https://bit.ly/3KG5Hi2

Вечірнє шоу за 36 млн грн: https://bit.ly/32tJena

Новини на півроку за майже 30 млн грн: https://bit.ly/3nY37KF

 

Нагадаємо, 15 грудня 2021 року канал «Рада» оновив формат мовлення, перетворившись з парламентського мовника на інформаційний. 

За неофіційною інформацією, продакшн оновленого мовника курує заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко. Також неофіційно було відомо, що Олексій Семенов став креативним директором мовника, а Наталія Яструбенко – шефредакторкою.

На оновленому каналі з’явилися нові ведучі. Крім політтехнолога Володимира Петрова та журналіста і блогера Сергія Іванова, які ведуть тут власні проєкти, до «Ради» прийшли колишні працівники «каналів Медведчука».

Бюджет-2022 передбачає виділення на потреби телеканалу «Рада» 378 мільйонів гривень, що є суттєвим збільшенням фінансування мовника. Також Кабмін надав каналу додаткові 17 мільйонів гривень фінансування на 2021-й. 

ДМ докладно описав зміни в ефірі парламентського каналу, реакцію політиків та можливі причини цих подій. 

Детальніше про фінансування державних мовників читайте у матеріалі «Детектора медіа» «”Дом” із Пальчевським і “Рада” із Семеновим. Скільки грошей і на що отримали з бюджету державні медіа».

Джерело 


Поділитися на facebook
ПОДІЛИТИСЬ
0

КОМЕНТАРІ

Підписка на розсилку