Оголошення Рамкової угоди відповідно до постанови КМУ від 11.11.2022 р. № 1275

25.05.2023 15:31
0
Поділитися на facebook
Поділитись
Рисунок1

Відповідно до пункту 9 Особливостей здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану, що затверджені Постановою КМУ №1275 від 11 листопада 2022 р (далі – Особливості) державні замовники здійснюють закупівлю речового майна (перелік яких визначений у додатку до Особливостей), вартість яких дорівнює або перевищує 200 тис. гривень, за рамковими угодами для потреб оборони. Перелік товарів, що визначені постановою, переглянути можна по посиланню.

Якщо предмет закупівлі не відноситься до цього переліку тоді ви обираєте закупівлю за прямими контрактами відносно ПКМУ 335.

Особливість цієї рамкової угоди в тому, що кваліфікація відбувається протягом тривалого часу. Тобто, ви оприлюднюєте відбір у рамкову угоду для оборони і зазначаєте, що він буде тривати, наприклад, 6 місяців. Протягом цього періоду учасники можуть подавати свої пропозиції для участі у відборі. Когось ви кваліфікуєте, когось відхиляєте. Але як тільки ви кваліфікуєте першого учасника в рамкову угоду, ви вже можете оголошувати другий етап, тобто проводити відбір для укладення державного контракту. Тобто рамкова угода у вас буде відкрита протягом визначеного вами періоду і учасники можуть продовжувати долучатись до неї.

1.Оголошення ВІДБОРУ ДО ВІДКРИТОЇ РАМКОВОЇ УГОДИ 

Як підписати див. посилання.

                                      ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Підписання є обов’язковим! 

2. Кваліфікація постачальника у ВІДБІР ДО ВІДКРИТОЇ РАМКОВОЇ УГОДИ.

Не всі етапи рамкової угоди  будуть доступні для загального доступу. А саме, у відкритому доступі буде тільки оголошення про відбір до рамкової угоди. Решта інформації буде недоступна публічно. Замовник буде бачити в особистому кабінеті всю інформацію про відбір. Учасник же буде бачити тільки інформацію про проведення рамкової угоди та рішення замовника тільки по своїй пропозиції.На розгляд пропозиції у замовника є 10 робочих днів з дня отримання пропозиції відповідно до пункту 30 Особливостей здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану.  

                                          ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Підпис є обов’язковим.

Після проведення першого етапу в електронній системі у замовника буде перелік учасників рамкової угоди. Далі відбори замовником можуть проводитись поза системою між учасниками рамкової угоди. 

Якщо протягом 30 днів з моменту оприлюднення в електронній системі закупівель оголошення не було подано жодної пропозиції або під час проведення відбору не було подано комерційної (комерційних) пропозиції (пропозицій), державний замовник може укласти державний контракт (договір) відповідно до пункту 8 Особливостей.

Умови такого державного контракту (договору) не можуть відрізнятися від умов, визначених державним замовником у рамковій угоді та/або у повідомленні (за наявності такого повідомлення).


Поділитися на facebook
ПОДІЛИТИСЬ
0

КОМЕНТАРІ

Підписка на розсилку